1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Додека не бевте дома (While you were out)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Elennaa, 4 јули 2011.

 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.001
  Допаѓања:
  13.371
  Пол:
  Женски
  Незнам дали е добро преведено. :D
  Како и да е.
  [​IMG]
  Ја гледате на травел енд ливинг?
  Мене ми е многу интересна, ако не грешам ја има само сабота и недела накај 4 часот. Секогаш ја гледам, со Evan Farmer :inlove:, Nadia Geller, Andrew Dan-Jumbo, Leslie Segrete, Mark Montano и уште некои. :)
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.659
  Што додека не сте дома (While you were out)

  Имам гледано некои епизоди.
  Интересна е.
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.