1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доктори(Doktori)

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 17 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Доктори се група составена на регионалниот X- factor.

  Челнови:
  Армин Mалинкиќ
  Никола Станоевиќ
  Марко Балабановиќ
  Урош Tуркулов
  Тие на X-factor појавија како солисти,но заврија во група.
  Што мислите дали ќе завршат како група и после ова шоу?
  Јас ги обожавам,вие?

  https://www.youtube.com/watch?v=IdfLKW00H60
  https://www.youtube.com/watch?v=mms7T1zM3ps
   

  Прикачени фајлови:

  • imgres.jpg
   imgres.jpg
   Големина на фајлот:
   9,4 KB
   Прегледи:
   225
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.