Доктор Филгуд

Дискусија во 'Диети' започната од Mosquiita, 9 август 2013.

 1. Mosquiita

  Mosquiita Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  663
  Еве линк од страната на Доктор Филгуд:

  http://www.drfeelgood.rs/kuvar-za-30-dana/

  Здрава исхрана за 1 месец,лично мене ми се допаѓа па би сакала да пробам,некој друг да има пробано,некое искуство? :)