1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доктор во странство

Дискусија во 'Барање работа' започната од TheLadyS, 12 ноември 2018.

 1. TheLadyS

  TheLadyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Не најдов ваква тема и затоа ја започнувам. Ако може некој да сподели искуство на оваа тема. Која е процедурата, како барате работа и сл.