1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Долна Облека

Дискусија во 'Канта' започната од charliee, 6 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  миленик сум на долната облека можам слободно да кажам дека опседната сум.би сакала ваши мислења за тоа каков вид долна облека сакате да носите,каква носите,која боја ви е омилена.....
  п.с не видов ваква тема се обратив и прашав но не добив одговор ако има знаете кај оди :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.