1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Долна облека за прва брачна ноќ

Дискусија во 'Канта' започната од ocila, 2 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Знам дека има тема Долна облека...
  Но оваа тема е со друг наслов..и затоа ги молам да не ја заклучуваат...
  Ако завршивте со купувањето на вашиот невестински фустан, тогаш време е да се посветите на долната облека која ќе ја носите под него.Ако свадбата е моментот кога блескате во вашиот невестински фустан пред сите гости, тогаш ноќта која ви претстои е времето кога треба да заблескате за оној на кого денес му кажавте ДА.Изберете долна облека која ќе одговара на вашиот фустан и во која ќе се чуствувате убаво и СЕКСИ.
  Во Македонија на првата брачна ноќ се бројат парите :rofl: :rofl: :rofl:
  Шега на страна...
  Постирајте слики..од долна облека за првата брачна ноќ...ааа мажените можете да ставете слики од вашата облека од првата брачна ноќ... :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.