Долна облека

Дискусија во 'Мода и стил' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. Orhideja7593

  Orhideja7593 Нов член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Хаха..озбилно? Штета :/
  -некој бренд што постои во македонија со сличен квалитет и слични производи (да не е лиска )
   
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  2.906
  Пол:
  Машки
  Иси си во Бугарија ќе си купиш еден куп.
  Многу убава долна облека имаш таму и мн голем избор.
   
 3. Ace-zdravkovski

  Ace-zdravkovski Нов член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  4
  Ве молам за помош.девојка ми сакам да ја изненадам со убаво парче долен веш.па ако може да ми помогнете дали постои некој бутик што може онлине да се нарача и да го испратат по карго,срам ми е да одам по бутици и продавници,ве молам без глупи коментари .благодарам од напред :D
   
 4. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.010
  Допаѓања:
  13.000
  Пол:
  Женски
  Sara fashon мислам дека имаат online испорака.
   
 5. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  897
  Допаѓања:
  849
  lisca.mk
   
 6. 100nogalka

  100nogalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2017
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  166
  Dolna obleka nosam Calvin Klein, Victoria’s secret,
   
 7. SoNata

  SoNata Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2020
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Женски
  Квалитетна долна облека а не брендови со 0 квалитет како на пример Victoria's secret толку се преценети, само името и дневниците на учесниците во рекламните кампањи ги плаќаш.
   
 8. 100nogalka

  100nogalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2017
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  166
  4 5 godini nosam Victoria’s Secret I Calvin klein druga dolna obleka Od drug brend ne kupuvam a I prezadovolna sum od kvalitetot neznam zosto taka mislis 0 kvalitet
   
 9. SoNata

  SoNata Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2020
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Женски
  Ако се однесува на моето мислење погоре слободно означи ме. Мое лично мислење е дека не се доволно квалитетни за такви напумпани цени , исто како што ти си имаш твое лично мислење.
  Јас и затоа не те означив, така мислам независно од тебе или нечие друго мислење.
   
  На Leat и SummerGirl им се допаѓа ова.
 10. Makedonka007

  Makedonka007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2017
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  2.404
  Интимиссими има во Скопје!?
  И дали имаат страна, да видам модели?
  Не сум од ск, а во мојот град нема.
  И отприлика како им се цените?
  Фала девојки
   
  На Leat му/ѝ се допаѓа ова.