1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Домашни порно филмови

Дискусија во 'Секс' започната од XstrongerX, 24 јули 2010.

?

Сте снимиле ли домашен порно филм со партнерот?

 1. Да

  98 глас(а)
  32,9%
 2. Не, нема шанса

  120 глас(а)
  40,3%
 3. Не, но би сакала

  80 глас(а)
  26,8%
 1. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.083
  Пол:
  Женски
  аматери ајде колку не има ..и дали не има воопшто ?! :rock:
  а за останатите кои не го направиле тоа , да дебатираме за или против :wasntme:
   
 2. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Лично јас, не би се снимала додека имам односи со дечко ми, од причина што не ми претставува некакво задоволство :) Меѓутоа не сум против тие што го прават, затоа што ако тоа некого го исполнува и му е добро и му ја зголемува возбудата во сексот, не гледам зошто да не го прави :D
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.456
  Пол:
  Женски
  Не сум се снимала како имам секс со дечко ми и не би сакала да се снимам.
   
 4. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  До сега не сум се снимала :emo: Но, би сакала :hai: why not ;)
   
 5. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.305
  Допаѓања:
  5.214
  хм се имаме снимано и со апарат и со телефон но после уживањето сме си ги изгледале и сме ги избришале. бар што се однесува за клипчиња. а за слики знаеме да си правиме често од различни пози и си стојат во телефон. опс да еднаш му се изгуби картичката од едниот телефон хахахах првин што ми текна леле сликите хехехе среќа ден денес не сум видела ништо мое :lol: :lol: :lol: сепак ме возбудува кога си се снимаме и сликаме баш сум за и мислам дека доколу имате доверба во вашите партнери дека тие слики и клипови се само за вас тогаш направете го тоа. да не излезе после другај еј види кој фраер сум. значи правете го тоа кога сте во сигурна и долга врска а не во врска за една ноќ
   
 6. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Незнам не би сакала да снимам додека имам имтимни односи со дечко ми а за тие што го праваат тоа немам ништо против ако узиваат во тоа слободно :)
   
 7. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  876
  Се имаме снимано по иницијатива на дечко ми. после тоа го изгледавме клипчето и Delete :lol: ок е постапката-ја крева атмосферата и страста ;) оправдувам таква постапка во долги и стабилни врски и врска со зрела,иживена, личност.
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  640
  да се имам снимано на дигиталниот апарат...ама после одма го избришавме ама додека го гледав се пукнав од смеење за мене...а кога го гледав дечко ми како ме љубе се возбудив ептен некако ми беше секси :$
   
  На elenkata20 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Уууууу интересна идеа, а не сум се сетила досега :rock: Само нека оздрави, ја облекувам секси долната облека и правец кај него. Ќе му речам да се снимаме баш ме интересира како изгледам :lol:
   
 10. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  :lol: :lol: :lol: луда си! не сме се снимале, но можеби некогаш ќе се случи! ама сме се сликале неколку пати. И многу слики има од мене во долна облека!
   
 11. divine

  divine Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  28
  lele ne sakam, nesakam zaso se sramam , so znam glupo mi e da se gledam kako go pravam ''toa''. a decko mi mn saka , stopati mi ima kazano deka saka ama jas nese soglasuvam :$ :$ :$ :$ , KOGA BI GO POBEDILA SRAMOT ZASTO DA NE mislam ok e mu veruvam na partnerot , ama... :$ :$ :$ :$ :$
   
 12. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.474
  Не сме се снимале а не ни сакам.
   
 13. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  192
  Се снимавме еднаш, ама мене ми беше глупаво да си се гледам самата во таква ситуација...Само дечко ми го изгледа сниманото, а веднаш по тоа јас го избришав! :?:
   
 14. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Сејм :)
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.851
  Пол:
  Женски
  Нема шанси. Во врска сум сто години, односи, љубов, страст, ама снимање НЕ! Прво ми е глупо, нема што да се гледам после, второ мобилен или дигитален е бе, машинче :D НЕ, НЕ, ниту сакам ниту ми предложил. Плус баш имам една другарка која еве месец дена не смее да погледне никој во очи, си имала типкава снимано, па тој бившиот пред година дена се скараа, и сега најде да го даде. Каква брука, жално и смешно истовремено, сегашниот дечко и се скара, а имаа сериозни планови :tmi: Сите в очи ја драпаат :fubar: :fubar: :puke: Катастрофа!
  Не, знам како се е***е ние двајца :lol:
   
 16. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  398
  потполно исто! :)
   
 17. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Да се имаме снимано но онака...ништо посебно.Веднаш потоа го бришиме. И на мене ми е смешно кога се гледам :D
   
 18. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  115
  Истото и се случи на мојата школска,сега сите ја имаат во Компјутер.. и и се смеат во фаца.Дечко не може да си најде, другарки нема, ногу е мирна , има етикета затоа ваљда.
   
 19. PoisonGirl

  PoisonGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.232
  Пол:
  Женски
  Досега се немаме снимано,меѓутоа дечко ми е запнат за тоа ,но не знам некако не ми се прави ќеифот.Едноставно глупо ми изгледа сето тоа
   
 20. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  112
  Хмммм, се замислив сега уште повеќе. Значи, сме муабетеле на таа тема, ама мене ми е незгодно и срам да се гледам после иако ми вика дека сум изгледала "страшно" во тие моменти. Долго сме заедно, нема шанси еден ден некоја фрка да испадне, ама срам ми е да си се гледам. :$ :rofl: А го имаме и тоа на ум, да експериментираме некогаш кога ќе имаме повеќе време, да видиме што и како ќе испадне. Ај, ќе видиме... :P :P :P