1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Домашни собиранки

Дискусија во 'Слободно време' започната од Wallflower107, 3 декември 2019.

 1. Wallflower107

  Wallflower107 Активен член

  Се зачлени на:
  12 август 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  158
  Дали сакате вакви собиранки?
  Ако да, колку луѓе отприлика каните?
  Што ги нудите гостите?
  Што ако дојдат со деца, а вие немате апсолутно никаква играчка или боенка?
  Се преселивме во нов стан па планираме да направиме една ваква собиранка за пријателите, но јас лично никогаш не сум била host и ова ќе ми биде првпат па би сакала да чујам како се подготвувате. :D