Домашни собиранки

Дискусија во 'Слободно време' започната од Wallflower107, 3 декември 2019.

 1. Wallflower107

  Wallflower107 Активен член

  Се зачлени на:
  12 август 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  157
  Дали сакате вакви собиранки?
  Ако да, колку луѓе отприлика каните?
  Што ги нудите гостите?
  Што ако дојдат со деца, а вие немате апсолутно никаква играчка или боенка?
  Се преселивме во нов стан па планираме да направиме една ваква собиранка за пријателите, но јас лично никогаш не сум била host и ова ќе ми биде првпат па би сакала да чујам како се подготвувате. :D