Доналд Трамп

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Plavusa.17, 23 мај 2011.

 1. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.086
  Пол:
  Женски
  Драган Вучиќ се бута по телевизии, а нема везе од водење емисии и квалитетна програма. Со неговите глупости узурпира термини кои можат многу попаметно да се искористат.
  Апсурд е да се споредува Драган Вучиќ (лупам зелени и сам си се смеам) со американскиот претседател, ти се молам.
   
  На Sashko1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. christinnn

  christinnn Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  1.405
  Допаѓања:
  14.112
  Пол:
  Женски
  Како на пример за турски серии? :wasntme:
  Се знае на канал 5 ако не е драган вучич ќе биде некоја турска серија.
   
  На Afroditaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.086
  Пол:
  Женски
  Ама муабетот се погоди за ропакот, не за сериите.
   
 4. christinnn

  christinnn Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  1.405
  Допаѓања:
  14.112
  Пол:
  Женски
  Абе чоекот си праи пари, мене искрено колку ме боли глава од прости и необразовани луѓе кои одат таму, толку ми е и интересен некогаш.
  Ако не ти се допаѓа едноставно смени канал, тоа дека на местото на вучич може да се вметне нешто паметно, мало морген.
   
  На SummerGirl и Afroditaaa им се допаѓа ова.
 5. Afroditaaa

  Afroditaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2017
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  961
  Пол:
  Женски
  Не го гледај ако ти смета толку , али се чудам како некого го навредуваш а не го познаваш лично
   
 6. christinnn

  christinnn Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  1.405
  Допаѓања:
  14.112
  Пол:
  Женски
  Темата за Трамп беше или како? :rofl: Сега гледам, сме помешале брзини.:drunk:
   
 7. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  1.519
  Пол:
  Машки
  Темата е за лицето Д.Т. (Драган Трамп) :rofl:
   
 8. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.086
  Пол:
  Женски
  Зошто да не можело да се вметне нешто паметно на местото на Драган Вучиќ? Ти си се помирила со тоа што Канал 5 пушта глупости, и мислиш цела вечност треба така да остане.
  А јас менувам канал штом ја видам таа идиотска емисија, don't worry :D


  Да, темава е за Доналд Трамп инаку, и не ме цитирајте веќе за тупиот Вучиќ, не го начнав јас тој муабет.
   
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.061
  Допаѓања:
  160.691
  Пол:
  Женски
  Толку. :D

  [​IMG]
   
  На theowndemon, Gosh, Lella и 2 други им се допаѓа ова.
 10. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.780
  Допаѓања:
  43.985
  Људи ај ве молам не ми го вреѓајте Драган. :wasntme: Треба да ја запознаеш публиката за да знаеш што да и понудиш. Па сеа видете дали Драган не чини или народот што го гледа. И јас го гледам :wasntme: за истражување ми е :rofl: Да процениш колку натпреварувачите во емисијата вообичаено не знаат ништо освен песните на Цеца :|
  За лицето Д.Т...циркус.
   
  На Afroditaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.600
  Пол:
  Женски
  Доналд Трамп си вреди сам за себе и за САД, нас ништо не не’ тангира тоа. Добар дел од нашите граѓани се прерадуваа кога Трамп ја презема претседателската функција, демек ќе било подобро и за нашата земја, ама дефинитивно нема ништо од тоа. Си играат со Мк како сакаат.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 12. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.977
  Допаѓања:
  37.458
 13. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  26.087
  Искрено, нас треба да не погоди еден метеор, или астероид, сеедно, да не сотре и више никад бел ден да не видиме.

  И уште ќе серат пиоле теории на заговор биле, а секој ден бебиња и деца и возрасни се силуваат и убиваат.

  Али најлесно е да не знаеш , да не те интересира, и да не ти е гајле. Само да не дојде на твоја врата.
   
  На An-na, Biljarkata, Alisa22 и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.977
  Допаѓања:
  37.458
  Што е најтрагично, документиве постојат во јавност одамна. Тек сега се trending на твитер, откако неофицијален акаунт на Анонимус ги сподели. Катастрофа.
   
  На Gosh и Briar Rose им се допаѓа ова.
 15. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  26.087
  Ја знаев дека се познаваат, и дека овој Жутоклунецов негира дека се познавале со Епстеин, и дека е тужен за силување, и он и Епстин, али дека заедно, е ова прв пут слушам.

  Исто и Бил Клинтон има идено кај Епстин, и Хилари, иако и двајцата имаат негирано. И Клинтон е тужен за силување, каде Хилари го има брането.
  Да не зборам дека и за неа има муабети дека тужби се заташкани за силување на девојчиња.
  Исто и Обама има идено кај Епстеин, и го имаше у Пицагејт.

  А и ништо чудно Трамп и Иванка да ја има злоставувано, тоа нормално е кај нив, и плус какви сексуални коментари има изјавувано за неа.

  Тоа све се исти гомна, све тоа треба да се стрела.

  И се ова се крие оти и да дознаеш и да објавиш, ќе умреш у несреќа или слично, како и многу жртви и сведоци, и новинари.

  Затоа пиштолот и чао.
   
  На Bezimenka90, John Snow, Alisa22 и 2 други им се допаѓа ова.
 16. rokmibejbi

  rokmibejbi Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2020
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  246
  Пол:
  Машки
  Не ви е секси Донал Трамп?
   
 17. f.girl

  f.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  973
  Допаѓања:
  16.169
  Пол:
  Женски
  Уфф пресекси... Кога ќе ми текне дека е силувач уште повеќе ми е секси.


  :puke::puke::puke:
   
  На Alisa22 и Gosh им се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.230
  Пол:
  Женски
  Скраја да е Трамп да ми е секси. (facepalm)

  Одбивен ми е. :puke:
   
 19. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.371
  Допаѓања:
  4.959
  Пол:
  Женски
  Најлош политичар за сва времена... Во една емисија гледам и се пушта на ќеркаму ејј која болест, провокација за силувачите кои си ги силуваат децата, ветер во грб им дава на американските конзервативци и примитивци незнам зошто сака Америка да ја врне години, години наназад мислам дека и во одреден дел во Америка абортусот е забранет
   
 20. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  1.318
  Допаѓања:
  2.891
  Пол:
  Женски
  Не бе.

  Ама засега е подобар претседател и неговата администрација појќе му одговара на светот од претходниците шо извезуваа војни и осиромашен ураниум.