Доналд Трамп

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Plavusa.17, 23 мај 2011.

 1. rokmibejbi

  rokmibejbi Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2020
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  246
  Пол:
  Машки
  Ама он пак внатрешно прави војна. Сите етникуми ги скара. Расист

  А за тропање глупости не резочарува, тоа е мислам еден од условите за да се стане претседател на САД.