1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Донации за Јана

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од zdravevski, 2 јануари 2018.

 1. zdravevski

  zdravevski Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На kikkki и SV1911 им се допаѓа ова.
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.296
  Допаѓања:
  169.382
  Пол:
  Женски
  Почивај во мир душо малечка:(
  На 31.03 малата Јана почина.


   
  На *Ench@nted* му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  11.581
  Допаѓања:
  128.340
  Бог да го прости душичето мало
  Како бе Господе како ,зошто?
  Сочуство до фамилијата