Донации за Горазд

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Keiner, 3 септември 2019.

 1. Keiner

  Keiner Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2018
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  443
  Пол:
  Женски
  Луѓе ајде сите што можеме да донираме и да му помогнеме на Горазд,колку што видов по објавите има можност уште 2 дена..
  На детето му е потребна операција за очите.

  Драги пријатели!!!
  На мојот син Горазд Арсовски му е потребна операција на очните нерви со вградување на импланти на истите.
  Операцијата ќе биде почетокот на септември во градот Уфа, Русија.
  Однапред Ви благодарам на сите.
  VIP: 143-485
  T-Mobile: 143181
  https://www.facebook.com/aleksandra.i.arsovska/posts/10220189691362077

  capture-20190903-011912.png
   
  На RainbowButterfly му/ѝ се допаѓа ова.