Донации за Игор Геленчев 14 години

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од VDT2906, 30 април 2018.

 1. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.145
  Допаѓања:
  9.220
  Пол:
  Женски
 2. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.145
  Допаѓања:
  9.220
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На ane.bella и mariz им се допаѓа ова.
 3. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.745
  Допаѓања:
  4.198
  Пол:
  Женски
  :l:донирано
   
  На ane.bella му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LejlaD

  LejlaD Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  2.686
  Допаѓања:
  96.066
  Пол:
  Женски
  Кај мене на фб, има пост во кој се вели дека се на пат за Скопје,и се бара кој може да донира 3000 е и три авионски карти за Турција.Во Турција докторите се во спремност и го чекаат,имаат напишано и бр од мајката Живка 078256887.Тоа е последно што го прочитав од постот кој се споделува на фб.
   
  На mariz му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.267
  Допаѓања:
  65.817
  Пол:
  Женски
  На ane.bella и LejlaD им се допаѓа ова.
 6. LejlaD

  LejlaD Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  2.686
  Допаѓања:
  96.066
  Пол:
  Женски
  Само што прочитав дека за Турција анонимен дарител обезбедил средства,а авионски карти биле обезбедени од Деспина Величковска,тоа последно на фб.Утре летале за Турција,но донации макар и тел. по 100 ден,можело уште ради натамошно лекување.Дај Боже нека е се во ред,тоа од срце го посакувам за детенцето.
   
  На zalosna, mariz, gorde1 и 7 други им се допаѓа ова.
 7. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.145
  Допаѓања:
  9.220
  Пол:
  Женски
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.582
  Допаѓања:
  142.809
 9. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  6.797
  Допаѓања:
  55.496
  После донацијата и анонимниот кој донира 3000 е што фалеа Игор замина за Турција уште утредента сабајлето Од таму е прегледан и кажано е дека е веке касно да го вратат детето дома Моментално лежи во Систина и е на апарати и во кома
  Само чудо може да се деси и да го спаси ова момче а ние веруваме во чуда и ке се молиме за негово оздравување
   
 10. LejlaD

  LejlaD Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  2.686
  Допаѓања:
  96.066
  Пол:
  Женски
  Со цело срце посакувам чудо да се случи,да ја преброди оваа криза,да излези од кома.
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  1.664
  Допаѓања:
  8.311
  Пол:
  Женски
  Дечки детенцево почина објавено е на Фб да се помогне колку се може за мајката и за погребот незнам да ставам линк ама еве преку фотографии кој колку може нека помогне.

  Име и презиме: Zivka Gelenceva
  Број на трансакциска: 210501614445739
  Тутунска банка
  Screenshot_2018-06-11-15-55-13.png
   
 12. forumce

  forumce Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  4.872
  Допаѓања:
  23.754
  Пол:
  Женски
  Бог да го прости. Колку деца испоумреа. Жално
   
  На boomsleng, SummerGirl и hermosa им се допаѓа ова.
 13. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.145
  Допаѓања:
  9.220
  Пол:
  Женски
  Оф бе, аман, има ли ред некаков таму горе? Многу жално бог да го прости. Толку многу млади животи згаснаа... ;(
   
  На boomsleng, hermosa, ЕденЧлен и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.438
  Допаѓања:
  74.943
  Пол:
  Машки
  Оффф штета,бев во комуникација со мајката на Игор,изнамачена женичка,Господ да и даде сила.А Игорче ке остане херој,нека Бог му даде мир на небото :(
   
  На boomsleng, hermosa и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.237
  Пол:
  Машки
  И како после бе да не плукаш по државава? Жално за детево.
   
  На hermosa, ЕденЧлен и SummerGirl им се допаѓа ова.