Донација за Благој Мијалов

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од eloves, 8 август 2017.

 1. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.601
  Пол:
  Женски
  39 годишниот Благој Мијалов од Штип боледува од " Малигна неоплазма на назофарниксот". Во тек е неговото лекување со радио и хемотерапија која гарантира 90% успешност. За продолжување на лекувањето и понатамошните испитувања се потребни 7.000 евра.
  Уште една можност да ја покажеме нашата хуманост и да му обезбедиме иднина на Благој и неговата фамилија.

  Жиро сметка: Уни банка 240047013360472

  Број за донација:
  VIP.ONE: 143 480
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.