1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Донација за Неделка Чукчуковска

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од buba4e89, 5 јануари 2018.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.068
  Пол:
  Женски
  Девојчето има 29 години и има проблем со нервите на раката и ногата. Оваа операција би и овозможила подолг и поздрав живот.
  Кој колку сака и може.
  [​IMG]
   
  На nedelce му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Кој е телефонскиот број за донација? И дали само преку телефон се донира за девојчево?
   
  На nedelce му/ѝ се допаѓа ова.