1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Донација на алишта и чевли

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од westt, 27 септември 2015.

 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Вака имам потреба од Женски алишта сочувани величина м и л . Исто така имам потреба и од чевли 37,38. Доколку некој има ваква моЖност да дарува нека пише во инбох.
   
  На elen4e22 му/ѝ се допаѓа ова.