1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Донираме за Скопје

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од kala21, 7 август 2016.

 1. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.858
  Допаѓања:
  15.369
  Пол:
  Женски
  БРОЈ ЗА ДОНАЦИИ
  143 400 13903221_10202268385148527_8512981619606700842_n.jpg
  БРОЈ ЗА ДОНАЦИИ
  143 400
   
  На Yowannty, Ицолгудбејбе, Tinushka и 2 други им се допаѓа ова.