Донираме средства за оние на кои им се потребни

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Offspring, 30 мај 2011.

 1. Mantub

  Mantub Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  2.160
  Допаѓања:
  12.318
  Пол:
  Женски
  Се читаш што пишуваш, мислам дали се препрочитуваш?
   
  На Sejfullai, ocicka2014 и Purplelilac им се допаѓа ова.
 2. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.570
  Допаѓања:
  13.351
  Пол:
  Женски
  Каде можам да донирам облека во Велес ?
   
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.506
  Допаѓања:
  124.161
  Ако знаеш, треба да ја пријавиш во полиција.
  Кривично дело е измама, ако има материјална штета.
   
 4. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  755
  Женски, потребно е зачувана облека за машко детенце 2-3 годишна возраст. Станува збор за самохрана мајка, доколку некој има нешто, пишете лп.
   
 5. VDT2906

  VDT2906 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  5.387
  Пол:
  Женски
 6. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  1.151
  Пол:
  Женски
  Сите може да донираме барем 100че. 20200509_120716.png
   
 7. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  1.871
  Допаѓања:
  26.390
  Пол:
  Женски