1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дополнителна заработка- едноставен начин

Дискусија во 'Канта' започната од poetesa09, 9 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poetesa09

  poetesa09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  Здраво. Дали си заинтересиран/а да се зачлениш во Орифлејм и да работиш? Има напредок и со зачленување нови лица. Нарачките стигнуваат дома. За тебе имаш награди првите месеци и секогаш имаш парична заработка. Идеално е за лица кои не работат или сакаат дополнителна заработка. Доколку си заинтересиран/а пиши ми во инбокс. Поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.