Дополни за да биде посмешно

Дискусија во 'Канта' започната од Didi-13, 14 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Didi-13

  Didi-13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  Ајде феминки да ве видам колку сте духовити....
  Јас сега ќе започнам приказна а вие со по една реченица треба да се надоврзувате една на друга
  еве.... Мајката на Мујо... (вие продолжете)
   
 2. curlygirl

  curlygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  520
  Пол:
  Женски
  Мајка му на Муро била многу дебела и паднала...
   
 3. My.Cloud

  My.Cloud Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2011
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  59
  неможела да стане..
   
 4. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.753
  Допаѓања:
  4.227
  Пол:
  Женски
  од подот,да го крене дебелиот газ :P ...
   
 5. Smileeee

  Smileeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  75
  Од толку што и било тешко прднала ...
   
 6. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  и толку силнои прднала. што направила една дупка на подот од штици....
   
 7. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  тогаш таа почнала да плаче....
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.749
  Допаѓања:
  53.484
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.