1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Досада

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 31 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  26
  Како се справувате со досадата?

  Мене ми е ептен досадно... И еве сега чекам да почне срвајвр и да си легнам.Од пуста досада ќе заспијам и кога не ми се спие.
   
 2. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  759
  Што правам ? Па на компјутер , на фемина коментиран на форумот, на фб седнувам расчачкувам кој со кој е :D , потоа одам на тв на Фокс лајф кај 1 часот дават една серија ми е допаѓа , таа ја гледам па потоа една емисија како да се облекувааш .Се си изнагледуваам и си легнуваам :D :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.