Досадноооо...

Дискусија во 'Канта' започната од One.Day.One.Girl, 4 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. One.Day.One.Girl

  One.Day.One.Girl Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2013
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  40
  Паа...Девојки што правите во слободно а досадно време.Како би го искористиле? |(
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.886
 3. jovana03

  jovana03 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2013
  Пораки:
  1.504
  Допаѓања:
  6.142
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.