1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Досаднооо ...

Дискусија во 'Канта' започната од CrazyGirll, 20 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CrazyGirll

  CrazyGirll Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2013
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Девојки што правите кога ви е досадно ?! :D
   
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.