Досадноо е што да правам?

Дискусија во 'Канта' започната од stefiy, 8 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Кажете некоја идеа
   
 2. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  221
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.