1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Досадноо! :S :\

Дискусија во 'Канта' започната од CinDereLLa.1, 2 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Па така како што разгледав ми изгледа дека нема тема слична на оваа,барем не иста..
  Ако пронајдете можете да ја избришете!
  Оваа тема ја отворив бидејќи премногу ми е досадно и би сакала да отвориме некоја дискусија..
  Или пак ако сакате да ми предложите нешто интересно за да не ми биде толко досадно..
  По цел ден сум на фејсбук но и тоа здосади...
  Па дај предложете нешто интересноо..

  Ви благодарам однапред! :)
   
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.549
  Целата поента на форумот се сведува на дискусии за теми што те интересираат. Прочепкај, ќе најдеш нешто занимливо. :)
   
 3. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.