1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Драмски клубови за аматери

Дискусија во 'Слободно време' започната од LiveLaughLove, 4 декември 2014.

 1. LiveLaughLove

  LiveLaughLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  Здраво девојки!
  Многу ме интересира театар и глума и би сакала да се зачленам во некој драмски клуб. Дали знаете за некоја таква група? Дали воопшто постои клуб за аматери актери?
  Фала ви многу! :)