1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Држење тезга на Зелен пазар

Дискусија во 'Барање работа' започната од kate28, 5 јули 2013.

 1. kate28

  kate28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2013
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  13
  Здраво :)

  Би сакал да прашам во врска со отварање тезга на зелено параче, тезга за женски работи (ташни, новчаници, долен веш..итн). Дали некој го има работено ова, и дали се исплати?
   
 2. smigool

  smigool Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  352
  Пол:
  Машки
  Веќе има на зелен неколку тезги со ташни, новчаници ... долен веш се продава на повеќе, јас и баба ми држиме тезга со гаќи и маици женски и машки .... дали се исплати? тоа никој не може да ти го каже, зависи од тебе а и од многу фактори .... отворени сме за соработка па .....
   
  На FotoLina3 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. greencandle

  greencandle Активен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  зар и ваква тема има :)
   
  На Βικτωρία му/ѝ се допаѓа ова.