1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Другарство со бенефиции (Friends with benefits) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од black-angel, 8 јули 2011.

 1. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Што мислите за филчево ? Ви се допаѓа или не? Мене ми е во план да го гледам денес па ќе ви пишам импресии
  [​IMG]
   
 2. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  сега гледав trailer прејак ми изгледа филмот а кај го има оти пиши јули, излезее веке?
  Ај пиши ми од кај да го спуштам
  Ја обожавам Мила преуба и прејака ми е
   
 3. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  7.048
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Го чекам да излезе, па ќе кажам импресии. Линк од торент нешто?
   
 4. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Не можам да најдам торент.
  Ми дава филмче со ист наслов, жанр порно. :D
  Ќе си го симнам тој, прочитав коментари дека не е лош. :P
   
 5. Gargamel

  Gargamel Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  129
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Излегува на 22 јули и просто едвај чекам!!!многу ми се гледа добар и едвај чекам да го гледам. А и глумците се топ! :D :inlove:

  http://www.youtube.com/watch?v=iJS-wWqVAyk
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Ејјј уште не бил излезен филмов? Јас па мислев онлајнда не има некој линк. Инаку и јас барав торент, ама све порно бре :wasntme:
   
 7. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  треба да има прво премие ра на 22 јули мислам инаку и јас умирам по филмот прејак ке биди гарант :D
   
 8. mamma-mia

  mamma-mia Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  1.024
  Допаѓања:
  2.253
  Пол:
  Женски
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  мора да се гледа. очекувам да биди топ :D
   
 9. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  И јас се начудив зашто ми симнува порно ..... погрешно ме информирале ми рекоа дека излегол на 22 Јуни амам ај уште некој ден ќе почекаме не е проблем
   
 10. Kasandra123

  Kasandra123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  22
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Ова ќе биде најјак филм ;) Едвај чекам да искочи :D
   
 11. pumpkin

  pumpkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  119
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Леле дури во септември може да се очекува асална снимка... :| Аххх едвај чекам да го гледам!
   
 12. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Зошто најјак? Пошто Џастин е во него? :rofl:

  Филмот искача на 22ри, ама додека се дојде до добра снимка...Ќе си почекаме.
  Мада знам исто како и со Hangover 2 нема да дочекам во кино да го гледам, туку ќе се бавам со пиратерија.
   
 13. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  7.048
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Кооооонечно го изгледав. И ги исполни моите очекувања, ми се допадна. Трејлерот навестуваше нешто, но ни приближно до тоа што го понуди филмот.
  Мила полека но сигурно се докажува на големото платно.

  П.С. имате торент на замунда ;)
   
 14. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.104
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Мене филмот ич не ми се допадна, очекував повеќе, но сепак, ништо што ме насмеа салам, или па ме остави воодушевена, слабо слабооо, и да, актерката ми е многу убава а Џастин добар си е во музиката, филмовите баш и не му лежат според мене.
   
 15. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  14.958
  Допаѓања:
  99.150
  Пол:
  Женски
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Супер филмче. Како сум смеела:)))
   
 16. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  дали некој знае каде да најдам превод за филмот?? го спуштив ама сега неможам да најдам превод за него, се изнамачив.. :( некој ако знае плс линк :D
   
 17. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  222
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  ееј дечки ај ако некој знае каде можам да го гледам онлајн нека ми даде линк ве молам.. мн сакам да го глем филмот а незнам каде...
   
 18. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.053
  Допаѓања:
  72.227
  Пол:
  Женски
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Нема превод за филмов никаков, само полски мислам најдов пред некој ден!
  Јас си го изгледав без превод!
   
 19. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Го изгледав, баш пред некој ден.
  Онака, просечно филмче, не е лошо но не е ни нешто посебно...
  Добар е за тепање време во секој случај. :)
   
 20. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Другарство со бенефиции ( Friends with benefits) [2011]

  Го гледав филмчево вчера и многу ми се свиѓаше.А + го обожавам Џастин, ни Мила не глуми лошо...Ако треба да го оценам од 1 до 10, би рекла 8 :o