1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Друштво за ревизија РСМ

Дискусија во 'Барање работа' започната од Isabela23, 17 февруари 2017.

 1. Isabela23

  Isabela23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2014
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  13
  • Ве замолуваме да пишувате на кирилица.
  Здраво,
  Дали бил некој до сега на тестирање во Друштво за ревизија РСМ Македонија, да каже што конкретно има (на телефон ми рекоа Word и Excel)?
   
  Последна измена од модератор: 2 април 2017
 2. milaaa1

  milaaa1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво @Isabela23 да те прашам дали беше на тестирање во рсм и ако може да ми кажеш од што се состоеше тестот.Ти благодарам однапред
   
 3. ellnell

  ellnell Нов член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  @Isabela23 Здраво, да те прашам дали беше на тестирање и доколку не ти е проблем да кажеш од што се состоеше истото ?

  @milaaa1 Здраво, дали може да ми кажеш од што се состоеше тестот?
   
  Последна измена од модератор: 16 јули 2018
 4. Feminka11

  Feminka11 Нов член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  На почеток ти нудат пракса од 6000 денари, па потоа вработување за 10000-11000 илјади. Искористување во секоја смисла. Не знам дали некој останал подолго од неколку месеци...