Друштво за ревизија РСМ

Дискусија во 'Барање работа' започната од Isabela23, 17 февруари 2017.

 1. Isabela23

  Isabela23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  3
  • Ве замолуваме да пишувате на кирилица.
  Здраво,
  Дали бил некој до сега на тестирање во Друштво за ревизија РСМ Македонија, да каже што конкретно има (на телефон ми рекоа Word и Excel)?
   
  Последна измена од модератор: 2 април 2017
 2. milaaa1

  milaaa1 Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво @Isabela23 да те прашам дали беше на тестирање во рсм и ако може да ми кажеш од што се состоеше тестот.Ти благодарам однапред
   
 3. ellnell

  ellnell Нов член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  @Isabela23 Здраво, да те прашам дали беше на тестирање и доколку не ти е проблем да кажеш од што се состоеше истото ?

  @milaaa1 Здраво, дали може да ми кажеш од што се состоеше тестот?
   
  Последна измена од модератор: 16 јули 2018
 4. Feminka11

  Feminka11 Нов член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  На почеток ти нудат пракса од 6000 денари, па потоа вработување за 10000-11000 илјади. Искористување во секоја смисла. Не знам дали некој останал подолго од неколку месеци...