1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Духови Магии Надприродни Дешавки

Дискусија во 'Канта' започната од AnjaAnja, 31 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnjaAnja

  AnjaAnja Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Женски....Никаде не прочитав во формумов за нешто слично или некоја ваква тема и незнаев каде да ја сместам....Па се обидов тука...Не верувам многу во вакви работи...Но имам голема интерест да слушнам...дали некој од вас доживеал видел слушнал нешто вакво...Некоја морничава случка....Добар хорор филм или пак легедна ...Мит....Дали сте виделе нешто ви кажал ракажал некој ..... :)


  Се надевам дека ќе се потрудите да ми раскажете :)))
  :$ :*
   
 2. AnjaAnja

  AnjaAnja Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Еве јас...Малку ќе го скршам мразот и ке ви кажам една легенда...Што потекнува од мојот крај....
  1993Г На Аеродромот Петровец се сруши авион во кој имало патници од многу религии...По несреќата имало само еден преживеан стујардес...Кој по неколку денови се обесил....Бидејќи во авионот имало бремена жена и поради мешање крв има легенда т.н Белата Невеста .....Точно на полноќ на празникот духовден се појавувала премногу мештани се плашат да поминуваат на т.н Мост во тоа време...Бидеќи на повеќето им се случило да ја погледнат во очи и да направат несеќа....Некој од нив не верува се додека не ја видел.....
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.659
  Допаѓања:
  196.331
  Пол:
  Женски
  Еве ти таква тема
  Необјасниви случки

  Имаш опција за напредно пребарување, па сигурно ќе ти излезеше насловот на темава, ако напишеше само едно зборче. ;)
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 4. AnjaAnja

  AnjaAnja Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Јбг....не ми текна ......;)
   
 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  АњаАња :o , ќе се караме :punch:

  Прво ќе си пребараш, а немој да ги користиш старите финти кои не палат дека си барала а немало таква тема. Такви работи :shake: . Имаш цела категорија другата наука, ти се молам ]:)
   
 6. AnjaAnja

  AnjaAnja Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Океј фала ....Девојки...:*
   
 7. BlueLaguna

  BlueLaguna Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  12
  Мрза у прашање или пак ?! Хахах....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.