Д-димери во бременост

Дискусија во 'Бременост' започната од butterfly.mk, 21 септември 2013.

 1. Frosty!

  Frosty! Активен член

  Се зачлени на:
  30 март 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  ти благодарам многу
   
  На maaitka му/ѝ се допаѓа ова.