1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЕВС волонтерство

Дискусија во 'Барање работа' започната од Polsko, 14 март 2019.

 1. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  899
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Дали некој има волонтирано на овој начин? Гледам има многу понуди за евс волонтирање, па доколку некој има волонтирано или има некои информации би било убаво да ги сподели овдека, можеби и некој друг ќе се заинтересира.