1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Евровизија 2013 - Есма и Лозано

Дискусија во 'Канта' започната од anuska.6, 12 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anuska.6

  anuska.6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  3
  Што мислите? Каква комбинација е ова? Дали ќе има резултат тоа што Есма е насекаде позната?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.840
  Допаѓања:
  60.652
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.