1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Евровизија

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteAngel, 28 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Синоќа го одбравме нашиот претставник на Евровизија. Ако некој не знае, тоа е Влатко Илиевски со песната Русинка. Па, што мислите вие за ова?
  Ја искрено мислам дека е наместено како и секоја година, и плус дека песната е крш. Лани Влатко имаше убава песна, ама годинава не! Глупости живи! И не само тој, туку и сите други учесници имаа катарсрофални песни! Уште едно брукање за Македонија...не знам што мајка бараме на таа евровизија.
  Ајде, кажувајте ваши мислења.

  Ако темава е дупла заклучете ја.
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 4. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Го видов ова, ама сепак не е исто. Јас зборувам за евровизијата и за Влатко конккретно оваа година шо беше, а таму е општа дискусија, настната пред да се случи евровизијата!
  Ако модераторките мислат дека не е добра нека ја заклучат!
   
 5. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Па се во едно се коментира. Моментално баш за Влатко :)
   
 6. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Океј, тогаш што бараш ти овде? Коментирај таму, ако сакаш! ^^
   
 7. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Јас мислам дека лани песната беше поубава
   
 8. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  цц.. свашта.
   
  На bitter-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  Штрумфетке, немој носот во секоја манџа да го пикаш. Што бараш ти овде?! Ајде иш! :P Баш свашта... :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Добро, темата е дупла, ајде да отвориме тема за сите што се натпреваруваа посебно ако не. Постои тема во музика и таму можеш да напишеш се што е поврзано со евровизијата.
   
 11. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.122
  Лелеј не им давај идеи! :lol:
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Епа ај кај се модераторките?? Што не ја заклучат?? Што се нема по форумов...ццццц
   
 13. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Добро кој е сега проблемот? Тема за евровизија постои и самата ти нагласи во воведот дека ако е дупла да се заклучи. Да не треба да не јадат и не спијат модераторите за да заклучуваат теми. Стварно што се нема по форумот бреј. |(
   
 14. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Па секогаш кога отварам теми тоа го нагласувам. Зошто модераторот зема обрска ако не може да си ја врши?! Го терате човека да си оди од форумов!
   
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994

   
 16. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Мислењето е редактирано.
   
 17. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  Девојче, смири ги страстите малце и спушти ја топката. Убаво ти се кажува дека е дупла темата, нема потреба да се расправаш по форумов.
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 18. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Кое мислење??
   
 19. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  Што бре кое мислење??
   
 20. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
  Богами што се нема |( Темата за евровизија очи ќе ви извади, вие иста отварате :|
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.