Европски олимписки игри

Дискусија во 'Спорт' започната од Snow-Queen, 9 декември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Бидејќи на наш македонски портал неможев да ја најдам информација,ќе морам да постирам на српски.

  Епа браво европо...ете сега спортистите ќе имаат уште еден натпревар од поголем карактер на својата спортска листа. :clap:
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  еми убаво е тоа.....браво сега ќе имааат спортистите уште една шанса од поголем карактер...и повеќе шанси...