1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Европско првенство - Ракомет

Дискусија во 'Спорт' започната од The Saturdays, 19 јануари 2016.

 1. The Saturdays

  The Saturdays Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  694
  Допаѓања:
  1.886
  Пол:
  Женски
  Македонската ракометарска репрезентација помина во наредниот циклус, со сите стресни, но и одлични натпревари заслуживме да одиме понатаму. Се надевам дека оваа тема ќе ви се допадне и дека ќе има повеќе мислења за нашите ракометари.
  Сликата е од денес кога поминавме понатаму, баш се cute :) slavenichki-pozdrav-od-soblekuvalnata-na-rakometarite-145061.jpg
   
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  Едно име имаме на нокој не го даваме о МАКЕДОНИЈОООО!!!!НАПРЕД МАКЕДОНИЈА
  Браво за дечките нашиии нека цркнат предавниците 25:24 за Македонија :*
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  9.689
  Допаѓања:
  134.892
  [​IMG]
   
  На Bitter-Sweet и baba Rada им се допаѓа ова.
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Браво наши, браво дечки..кој стрес беше човече.. Оној Златко мислам нервен слом доби...хахаха...уфф колку сум радосна и поносна. Браво Македонија, заслужена победа(y):bow::beer::beer:
   
  На elimkd, cresa-jagoda, Bitter-Sweet и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.527
  Пол:
  Женски
  Не очекував победа на Македонија, браво, тесно и неизвесно до крај. :party:
   
  На P.S.love, cresa-jagoda, ADOKI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Nine25

  Nine25 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  1.726
  Пол:
  Женски
  Браво ние нашата паричка им ја пративме за среќа на ракометарите 20180113_203257.jpg
   
  На elimkd, cresa-jagoda и ADOKI им се допаѓа ова.
 7. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.411
  Допаѓања:
  6.697
  Пол:
  Женски
  Заслужена победа. Се оставија дечките на терен. И го вративме долгот на Словенците.:dance::muscle:
  Се надевам и на победа против Црна Гора.:party:

  Коментаторот на Телма многу изгубен на крај, едно исто прашања и поставуваше на сите.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.527
  Пол:
  Женски
  А го паметите моментов? :lol:

   
  На The Saturdays и baba Rada им се допаѓа ова.
 9. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  3.194
  Допаѓања:
  25.598
  Пол:
  Женски
  Кога е наредниот меч на нашиве и во колку саат?
  Честитки за денешната победа
   
 10. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.411
  Допаѓања:
  6.697
  Пол:
  Женски
  Нареден натпревар со Црна Гора во понеделник, времето не е сеуште објавено мислам.
   
  На cresa-jagoda и ane.bella им се допаѓа ова.
 11. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  4.872
  Допаѓања:
  164.630
  Пол:
  Машки
  Понеделник, 20:30.
   
  На cresa-jagoda и ane.bella им се допаѓа ова.
 12. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  3.194
  Допаѓања:
  25.598
  Пол:
  Женски
  Thanks :)
  @Peco фала ти и на тебе, ќе навиваме и в понеделник
   
  На cresa-jagoda, elimkd, ADOKI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.850
  Допаѓања:
  47.948
  Пол:
  Женски
  Со срце и душа навивам, овој дел од годината ми е омилен баш ради ракометот:party:
  Вчерашниот натпревар ептен напнато, секоја чест на голманот Никола Груе... овај Митрески :D
  Борко многу слабо на почеток на натпреварот:envy:
   
  На The Saturdays, realGirl и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 14. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  Ајде Македонија напред .!!!
  Слаб почеток ама не се предаваме 6 : 4 за Ц.Гора
   
 15. forumce

  forumce Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  8.096
  Допаѓања:
  37.563
  Пол:
  Женски
  Срамота е ова, циркус ли е или ракомет? Им ја украдеа победата на Словенија.
  Доле Германија!!
   
 16. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.411
  Допаѓања:
  6.697
  Пол:
  Женски
  Миркуловски си е Миркуловски.:D
  Реално денес не играме ни на половина добро од неќна, но сепак верувам дека ќе победиме не се многу уиграни црногорците.

  Нешто словенскиот голман ептен слабо денес, изгледа ние многу му ја дигнавме еуфоријата ептен го изрешетаа денес.
   
 17. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  Добро е се враќаме во позитива 19 : 20 за нас
   
 18. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.527
  Пол:
  Женски
  Мелитка беше во кадар пред малку? :D
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 19. YoungandBeautiful

  YoungandBeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2014
  Пораки:
  1.338
  Допаѓања:
  7.618
  Пол:
  Женски
  Олгица Стојмировиќ беше :D. Двојничката :D.
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.527
  Пол:
  Женски
  Мислам дека веќе може да се прогласи победа. :party: