Едвај чекам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.195
  Допаѓања:
  44.182
  Пол:
  Женски
  Колективен одмор и Нова година во Будва. :lol: