Едвај чекам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.555
  Допаѓања:
  48.120
  Пол:
  Женски
  Колективен одмор и Нова година во Будва. :lol:
   
 2. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Edvaj cekam da zaspijam :?:
   
  На RosettaStone му/ѝ се допаѓа ова.
 3. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.503
  Допаѓања:
  3.398
  Пол:
  Женски
  Да си ја слушам новата песничка џале џале ,од радост плачам на песнава:)
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ☆°Night°☆

  ☆°Night°☆ Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2019
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  246
  Пол:
  Женски
  да имам бебе иако имам време
   
  На Волшебникот, girl-miri и fana им се допаѓа ова.
 5. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  153
  Пол:
  Женски
  Edvaj cekam da se stopli vremeto i da izleguvam da otosetam..dosta mi e veke od ladnovo i od monotonijata rabota doma doma rabota:nod:
   
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.555
  Допаѓања:
  48.120
  Пол:
  Женски
 7. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.476
  Допаѓања:
  16.077
  Пол:
  Женски
  Едвајчекам да помине коронава
   
  На sheis, mal.ecka, Rama и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.320
  Допаѓања:
  18.254
  Пол:
  Женски
  Едвај чекам да заврши затворов и да трчам по улица и да се дерам.
  Ако видите девојче што трча и урла јас ќе сум :D
  Едвај чекам да видам некои личности и да ги гушнам толку силно да ги здоболи :inlove:
  Едвај чекам да искочам и да удрам еден мерачки фиш :D
   
  На sheis, marija1907, Kimberly11 и 3 други им се допаѓа ова.
 9. poppie

  poppie Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  419
  Допаѓања:
  3.385
  Да помине вирусов, да си земам кутре и да идам во кафана.
   
  На Snow_King, sheis, Kimberly11 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  2.823
  Пол:
  Женски
  Да се тетовирам :D (али вирусов зезна се) |( :@
   
  На Maro87, poppie и sheis им се допаѓа ова.
 11. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  436
  Допаѓања:
  1.907
  Пол:
  Машки
  да бидам сам..да го пукнам телевизоров на 100ка. :yawn:
   
  На poppie, Herrera и marija1907 им се допаѓа ова.
 12. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  9.152
  Пол:
  Женски
  Да заврши корона вирусот!
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  1.359
  Пол:
  Машки
  Да помине чумава и да ја осетам слободата
   
  На poppie и mal.ecka им се допаѓа ова.
 14. *Amethyst*

  *Amethyst* Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  976
  Допаѓања:
  7.473
  Пол:
  Женски
  Да го видам
  (не е за дм:!:)
   
  На marija1907 и Herrera им се допаѓа ова.
 15. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  7.310
  Пол:
  Женски
  Едвај чекам да одам на плажа
  Едвај чекам да помине карантинов и да одам во теретана со трчање.
  Едвај чекам да одам на кафе.
   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 16. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  8.761
  Пол:
  Женски
  да одам на море :D
   
  На poppie и @ster@ им се допаѓа ова.
 17. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.977
  Пол:
  Женски
  Едвај чекам да заврши веќе ова со коронава и да си нарачам оброк во мојот омилен ресторан и да седнам таму да јадам на раат како во старите добри времиња:)
   
  На deskarada, poppie, minne992 и 2 други им се допаѓа ова.
 18. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.617
  Допаѓања:
  145.455
  Да дојде ноември
   
 19. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.381
  Да дишам со полни гради...
   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.226
  Допаѓања:
  4.734
  Пол:
  Женски
  Да си удрам тетоважата на мојата десна рака со кутрето мое, кое живот ми значи, и ми помогна во живот.
  Едвај чекам само да помине ова лудило.
   
  На poppie, Milobebence и Cutiepie1 им се допаѓа ова.