Едвај чекам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.813
  Пол:
  Женски
  едвај чекам... да си го средам животот :( и едвај чекам утре да се ижуркам со другарките :D (нормално без дечковци) :D :D малку у фазон :D
   
 2. Sandra-Di

  Sandra-Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  50
  kade??? :))
   
 3. Sandra-Di

  Sandra-Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  50
  jas edvaj cekam sega za 3 saati da odam na zabava. AMA EDVAJ!!!!!!! Treba da vidam nekoj vrlo intersanten tamu :))
   
 4. doll

  doll Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  106
  edvaj cekam da dojde nova godina !!!!!!! :mrgreen:

  da zaboravam na se, da se iznaigram,iznaglupiraam....i utredenta da cestitam nova godina na nekoj mnogu biten za mene !!! :( :) :roll:
   
 5. ForeverYoung

  ForeverYoung Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  232
  Да дојде нова година и да помине....деф таму :(
   
 6. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.273
  Допаѓања:
  28.121
  Едвај чекам да завршам со глупавиве обрврски на факултет! Преку глава ми се...
  И да заврши Новава година аман.
  Вештачка еуфорија само чувствувам :|
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  јас како што сум нестрплива веќе СЕ едвај чекам! викаат кој чекал - дочекал... најмногу едвај чекам да поминат сите тие обврски со матурата, да ми се тргне од глава.
   
 8. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  77
  Sandra malku kasnam sry...Vo Belgrad na 17 Maj ako ne iskrsne nesto i ludo sakam da odam bidejki go obozavam strasno nogu :)
   
 9. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.353
  Допаѓања:
  43.582
  Едвај чекам да дојде пролет. Ми се смачи од зимава...
   
 10. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  EDVAJ CEKAM da dobijam UBAVI vesti,koi gi cekam ...
  DRZETE MI SRECA!!!!!
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  еве јас стискам палци со двете раце :)
   
 12. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  HIPICA FALA ti mnogu..koga bi znaela kolku mi znaciiii ova sto go cekam bi stiskala palci i na noze :lol: :lol:
  Isto i jas tebe ti ja posakuvam celata sreca na ovoj svet..od ona sto ke ostane :lol:
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  па затоа ти гледај за сите да оставиш :lol: :lol: мала шала
   
 14. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  495
  Едвај чекам да дојди среда... :roll:
   
 15. Janalicious

  Janalicious Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  13
  eдвај чекам да се фатам со филип :)
  иако уште ни е раничко :)
  && едвај чекам среда, путујем, путујем :)
   
 16. billyy

  billyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  15
  И јас едвај чекам да најдам некаква работа - било каква, па да си живеам со дечко ми и да си уживам, да имам доволно пари па на секои 3 месеца (на пример) да патуваме некаде, не мора и многу далеку. Исто така едвај чекам да магистрирам за да не ме гњават сите дека не учам оти навистина изгубив желба за учење (главно поради тоа што не можам да најдам работа), ама ај ќе се потрудам. Главно - едбај чекам да бидам независна од дома уххххх
   
 17. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  51
  Едвај чекам да дојде пролет, затоа што испомрзнав :evil:
   
 18. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  EDVAJ CEKAM DA MI SE JAVAT ZA INTERVJU...
  MORA DA MI SE JAVAT>>MORAAAAAAAA! :lol:
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.641
  Допаѓања:
  43.590
  Ajde babyketi site ke ti stiskame palci :D i ke ti se javat samo misli pozitivno ;)
   
 20. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  FALA RAINBOW ovoj pat MORA da se javat...MORA.......
  Mislam jas pozitivno nekade od `84 pa navamu :lol: :lol: :lol:
  Ama za ova mnogu maka vidov :worried:hock: