Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Едвај чекам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Jas veruvam deka ke docekam, nema da umram :lol: :lol: :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.672
  Допаѓања:
  43.712
  Па фала богу дека ќе дочекаш. па и да раскажуваш :lol:
   
 3. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  oooooooooo nema potreba da kazes :D trcajki ke dojdam da razkazam :lol: :lol: :lol:
   
 4. A.srcuska

  A.srcuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  20
  едвај чекам да ми зготват ручек и да се најадам оти ќе умрам од гладд !!!!
   
 5. Vega

  Vega Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  22
  јас си чекав и ете дочекав...ги наредив сите коцки и коцкишта, триаголници, многуаголници и се останато...и така од хепи пренајхепи...почнаа ветрови да ми дуваат па ми ги разнишаа...барем некој уметнички шмек да дадеа си викам...ова дојде каша попара..и ај реков сега и така немам попаметна работа да седнам да си почекам уште еднаш..сега барем има кој да собира по мене..и да реди пред мене...ама некако бавно оди :?
  ај ке си почекам...
   
 6. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.285
  Допаѓања:
  28.400
  ... да дојдам до моментот - Далеку од овде.
   
 7. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  Da dojde ponedelnik i da trgnam na rabota!!!!! :up: :up: :up:
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  ...да се случи :worried:ilent:
   
 9. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.953
  Edvaj cekam da mi trgne se na pozitivno..da si dojde se na svoe vo mojov zivot! :(
   
 10. babyI

  babyI Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  ... да помине 19 ти ... да помине најстрашниот испит :twisted: :twisted: :twisted:
   
 11. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.448
  да го завршам факултетот !!!
   
 12. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  6.989
  Допаѓања:
  90.469
  Едвај чекам да ми го направат запчево,а не да ми закажуаат за утре затоа што биле пренатрупани!
  И јас будала...оди со на клиника,решен проблем!
  Ми држи нервоза,не можам да јадам од страв!!!
  Едвај чекам да почне убавиот период од мојов живот,од арно глава да не кревам!!!
   
 13. fannya

  fannya Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  Eдвај чекам да дојде вечер да си го видам момчето :) не сум го видела една недела само да не се испокараме како минатиот пат и ок све ке ми биде
  исто така едвај чекам да почнам да си ги остварувам целите со си ги поставив за остварување оваа година али никако да почнам се од утре па од утре и ништо ааа треба да си почнам со строго кон себе :evil:
   
 14. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  77
  Eдвај чекам да добијам мензис овој месец и да не се мислам дали :worried:ilent: :?
   
 15. Mikako

  Mikako Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  edvaj cekam da najdam rabota nemozam veke da sedam doma dosadno e! sakam da bidam aktivna a i da zarabotam nekoja paricka zosto stvarno mi treba !!!!
   
 16. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Едвај чекам да се деси веќе аман
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  леле Лизалка.... :D ајде и јас ти посакувам да ти се деси, ваљда е тоа шо мислам :D
   
 18. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Сигурно е тоа што мислиш, цел свет ми посакува.. Фала Хипица
   
 19. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.410
  Edvaj cekam i jas da se vrabotam...e pa vise pa... :x ...samo jas li sum tolku za nigde pa nema rabota za mene :( ....pocnuva depresija da me faka i pokraj toa sto ne sum takva po priroda......pa ni po opstestvo :lol: :lol: :lol: ....more ne mi e veke smesno....mi se place ;( ;(
   
 20. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.680
  Едвај чекам да дојде 10 јуни и да си се изнаспијам ! Смачено ми е секој ден да станувам во 6:30 и да се спремам !
  А,да одвај чекам и да се стопли па да го заџитарам јакништено ! :evil: