1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Едвај чекам . . .

Дискусија во 'Канта' започната од alekce83, 18 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.133
  Пол:
  Женски
  Овдека можете да си пишете што со нетрпение чекате да правите, да ви се случи итн.

  Едвај чекам да ми поминат испитите, да ги земем книгите што ги купував преку целата година, да одам на одмор под некоја сенка и да си читам по цели денови. :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.