1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еден на еден

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mr. Right, 26 април 2016.

 1. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.245
  Пол:
  Машки
  Еден на еден се емитува седма сезона по ред.

  Дали го гледате ова шоу? Дали ви е интересно?
  Споделете сè во врска со оваа емисија, позитивни и негативни коментари, пофалби и критики.

  Јас на телевизија не го гледам, ако има интересен гостин (што ретко се случува) тогаш гледам на Јутуб. Морам да напоменам дека имаат многу лош концепт на емисијава. Жаре пред да го најави гостинот официјално збори едно 20-тина минути, така да повеќе тој е во центар на вниманието отколку гостинот. И Спасе веќе не е интересен.
   
  На Quuen му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.465
  Допаѓања:
  863
  Mene mi e ok poinakvo od se ostanato
   
 3. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  4.203
  Допаѓања:
  32.699
  Пол:
  Женски
  Го пратам зошто многу малку емисии има од тој жанр
  Сакам да искоментирам за Жаре, типов не е ниту малку иновативен, целиот концепт му е копија на американските шоуа, као демек ние не знаеме, тој се измислил, во една емисија имаше - читање лоши твитиви (mean tweets од џими кимел), Маријана кога му беше гостинка остана подзинат ко жена да нема видено, Спасе му е жива досада..... Ова е само дел што ми текнува
  Понуди нешто ново, прашај ги гостите за некој трач, ко да се плаши да не се замери со гостите
   
  На Роберт 7 и Mr. Right им се допаѓа ова.
 4. presiosaP

  presiosaP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  2.205
  Супер е шоуто.Супер е и Жаре.Прави да се насмееме со тоа како ги глуми работите што ги кажува.
   
 5. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.245
  Пол:
  Машки
  Ептен невкусно за ТВ, затоа што гледаат и помали деца беше таканареченото „Твоето цице изгледа познато“ А и некако Жаре ептен се форсира за да биде интересен.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 6. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  4.203
  Допаѓања:
  32.699
  Пол:
  Женски
  Да да го имам и тоа гледано
  Еден на еден беше супер кога се емитуваше на А1 ми текнува на табуретки кога седеа
  Не ми е интересен можеби затоа што го пратам џејмс корден, елен деџенерис и џими кимел кои се со одлична смисла за хумор, без влакна на јазикот и што е најбитно не се копираат едноставно свои се
   
  На Роберт 7 и Mr. Right им се допаѓа ова.
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.317
  Пол:
  Женски
  Не јa гледaм емисијaвa. Пoследен пaт јa гледaв лaни, кoгa беa гoсти Мaријa, Кристијaн и Филип. Тие штo глумеa вo Умни глaви.
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.166
  Допаѓања:
  57.154
  Пол:
  Женски
  Имам гледано неколку епизоди но за ова шоу имам само еден коментар - очајно. Жаре се труди да е интересен но не е.
   
 9. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.748
  Допаѓања:
  11.037
  Пол:
  Женски
  Жаре ми е антипатичен и се прај интересен а не е.
  Особено е смешен хаха сега гледав кога и рече на Даниела Мартиниовќ : Wow, I can't believe it! |( :D
   
 10. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.127
  Пол:
  Женски
  Тема имало?
  Не го гледам дотичниот водител, многу е... несмешен, а и у живо антихаризматичен.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.