1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Едноставни и брзи трикови

Дискусија во 'Дом' започната од Nina+O, 31 декември 2016.

 1. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Видеото е краток микс од едноставни трикови кои ќе ни помогнат во нашето секојдневие.


  https://rumble.com/embed/u7at4.vew55/  Среќни празници феминки:party:
   
  На Acka22 и okcenzi им се допаѓа ова.
 2. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки ако имате време ѕирнете го видеото со интересни трикови.
   
  На Acka22, okcenzi и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 3. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.560
  Браво за темава
   
 4. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Thx за подршката @okcenzi. Ми значи навистина најмногу:sun:.