Едукативен Систем

Дискусија во 'Канта' започната од AngelinaLoli, 19 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво!Што ви смета во овој јавен систем?Мене ми смета пошто бараат да те примат на работа само со факс...Зарем толку е важна дипломава?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.