1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ед Харди (Ed Hardy)

Дискусија во 'Мода и стил' започната од MotherMonsterI, 31 мај 2012.

 1. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Ed Hardy е бренд за секаков вид на облека ( од маици тренерки, фармерки, каиши, новчаници..... па се до капчиња , штикли и се останато). Продавница во која се продаваат оригинални парчиња има најблиску во Белград и секаде освен Македонија. Имате ли вие нешто од Ед Харди и како ви се допаѓа овој стил на облекување и од каде сте купиле ако имате нешто ?
  Мене искрено ми е идеален и имам неколку маици, дукс , кратки пантолончиња , каиш , новчаник и ташна:inlove: :inlove:
  :inlove: :inlove: :*
   

  Прикачени фајлови:

 2. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Ајде девојки .. се надевам сте слушнале за Ед Харди... :D :D
  ајде уште малку да ве поттикнам :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 3. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.340
  И за мене е идеален ,имам два дукса и костим за капење на кои премноху им се радувам . Штета што не можам да најдам повеќе работи Ед Харди .