1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Езел

Дискусија во 'Канта' започната од Sanela94, 23 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sanela94

  Sanela94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  29
  Има тема за турски серии, ама мислам дека немаше ништо за ова турска серија..Ако некој ја гледа серијата дали му текнува во денешната епизода, во затворот кога читаше стариот од книгата, прочита нешто вака: Секој ја убива љубовта..Некој со остар поглед, друг со ласкави зборови..Кукавиците ја убиваат со бакнеж, храбрите со сабја..И натаму не ми текнува...Помош ве молам :)
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Има ваква тема :!:
   
 3. Sanela94

  Sanela94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  29
  Можи линк да ми пратиш?
   
 4. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
 5. Sanela94

  Sanela94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  29
  фала мн :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.