1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Економски институт - Скопје | УКИМ

Дискусија во 'Образование' започната од LolaL, 12 ноември 2019.

 1. LolaL

  LolaL Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2019
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  42
  Почитувани,

  Не наидов на посебна тема за Економскиот институт Скопје при УКИМ.

  Би било фино да споделите искуство.

  Веб страна:
  http://www.ek-inst.ukim.edu.mk/