1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еко кугла за перење

Дискусија во 'Дом' започната од svetlana977, 10 ноември 2011.

 1. svetlana977

  svetlana977 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  12
  Ме интересира дали некој пробал , гледам доста се рекламира , меѓутоа мене ова не ми е за верување.Па ме интересира ако веќе сте имале искуство со еко куглите дали навистина делува како што се рекламира , дали пере или е само реклама и ништо повеќе,
   
 2. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  839
  Јас се размислував да земам ваква топка ама ќе се информирам повеќе по други извори колку вреди да се земе, зошто некако слабо има интерес тука.
   
 3. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.028
  Допаѓања:
  683
  Пол:
  Женски
  повеќе му верувам на прашокот за перење,лично јас не би ја употребувала не верувам во нејзината чистота. ;)
   
 4. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.451
  Допаѓања:
  85.699
  Јас уште од лани се мислам да ја земам, ама никако да дојде на ред.
  На интернет имам читано добри критики, ама не познавам некој што ја има.