1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Екскурзии

Дискусија во 'Канта' започната од The-Queen, 12 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  Екскурзија - делот од училиштето што сите од нас највеќе го сакаат. Па ајде феминки пофалете се каде ќе одите годинава на екскурзија, или каде сте биле, споделете ваши доживувања, како сте си поминале на екскурзиите. :)
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.