Екстерни тестови

Дискусија во 'Канта' започната од jEwElRy, 17 мај 2013.

 1. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  Па, да ве прашам!
  Во сите училишта се правеа пробни екстерни. кога дојде редот кај нас бевме секако информирани, но сите одделенија не правеа пробни екстерни. ДАЛИ ТОА СЕ СЛУЧИ И ВО ВАШЕТО УЧИЛИШТЕ?
  Бевме заинтересирани за проблемот и некои деца што ги прашав рекоа дека не смеат да кажуваат!
  ДАЛИ СЕ ТОА ГЛУПОСТИ ИЛИ ВИСТИНА ТАКА ВИ Е КАЖАНО? :wasntme:
  и сега дојде ред, ќе правиме екстерни, моето одделение нема поима дали времето е ограничено (мислиме дека е), колку прашања се (сум слушнала дека се околу 30) исл. Па ако сакате да кажете нешто повеќе за нив.
  :sweat: ФАЛААА :)
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  4.118
  Пол:
  Женски