1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Екстерни тестови

Дискусија во 'Канта' започната од jEwElRy, 17 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  244
  Па, да ве прашам!
  Во сите училишта се правеа пробни екстерни. кога дојде редот кај нас бевме секако информирани, но сите одделенија не правеа пробни екстерни. ДАЛИ ТОА СЕ СЛУЧИ И ВО ВАШЕТО УЧИЛИШТЕ?
  Бевме заинтересирани за проблемот и некои деца што ги прашав рекоа дека не смеат да кажуваат!
  ДАЛИ СЕ ТОА ГЛУПОСТИ ИЛИ ВИСТИНА ТАКА ВИ Е КАЖАНО? :wasntme:
  и сега дојде ред, ќе правиме екстерни, моето одделение нема поима дали времето е ограничено (мислиме дека е), колку прашања се (сум слушнала дека се околу 30) исл. Па ако сакате да кажете нешто повеќе за нив.
  :sweat: ФАЛААА :)
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.529
  Допаѓања:
  4.178
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.